Bilten ob 70. letnici društva

Tukaj je poskeniran bilten našega društva, ki smo ga izdelali 1998 ob 70 letnici društva.

Preberite več: Bilten ob 70. letnici društva

ZGODOVINA

Informacija o piškotkih

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh?

Poglej EU e-Privacy Directive dokument

Zavrnili ste piškotke. Odločitev lahko spremenite.

Sprejeli ste piškotke z naše spletne strani. Odločitev lahko prekličete.

Občni zbor naše mladine 2015

mladina-mala

 

V petek 30.1.2015 smo izvedli zbor mladine našega društva. Naša mladina je vsa leta zelo aktivna in uspešna in ima pri tem vso podporo društva. V lanskem letu smo dosegli nekaj res lepih rezultatov, predvsem pa smo ponosni na uvrstitev mladincev na državno tekmovanje, kjer so bili deveti. Z malo sreče bi stali na stopničkah.

 

Naj omenimo še, da so mladinci so postali podprvaki naše zveze. Nastopili so na 4 tekmah lige regije, kjer so bili v skupnem 2., prav tako so zmagali na zadnji tekmi te lige. Pionirji so bili na tekmovanju GZ 12, na pokalu mesta Velenje 8. Pionirke so bile 3. v Šmartnem ob Paki. Na orientaciji GZ, ki smo jo pripravili mi in PGD BEVČE so bili pionirji 4. in 5. mesto, pionirke 7. mesto, mladinci 2., 5. in 18. mesto, mladinke 6. mesto, na orientaciji regije pa mladinci 4. Mesto. Šli smo na kviz mladine v Škale in dosegli: pripravniki 3. mesto, kviz regije pripravniki 4. Mesto. 2 pripravnika sta osvojila zlato značko, 4 pionirji pa srebrno.

 

Mladi so svoje delo ocenili kot odlično, mi pa jim ob tem seveda ploskamo.

 

ozmladine15

Števec AKTIVNOSTI

 

prevozi pitne vode 

 

 

POŽARNO VAROVANJE

varovanje silvestrovanja

3

 

 

DELO V KRAJU
OSTALO
zaključek koledarji  25
 zbor mladine 2015  10
TEKMOVANJA
    

Obiskovalci

Danes:0
Vsi obiski:6564

Osnovni podatki

PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO Vinska Gora

Vinska Gora 37b

3320 Velenje

Predsednik: Andrej Rupreht

Davčna številka:  18081673
Matična številka:   5154812
Email:  gasilecvg@gmail.com
web:  www.gasilci-vinskagora.si
TRR Banka Celje:  SI56 0600 0000 3830 053